5.ua

У Кривому Розі виявили нові фальсифікації, ситуація загострюється – Милобог

Виявляється все більше фактів фальсифікацій під час проведення другого туру виборів Криворізького міського голови.

Під час телемарафону "Україна понад усе" в ефірі "5 каналу" кандидат на посаду криворізького міського голови Юрій Милобог.

Він повідомив: "Ситуація все більше загострюється, виявляється все більше фактів (фальсифікацій під час проведення другого туру виборів – 5.ua). Виявляється, що між першим і другим туром було надруковано збільшену кількість бюлетенів для спецдільниць. Наш член виборчої комісії міської написала (заяву про – 5.ua) окрему думку, зверталася до ЦВК, і ЦВК листом роз’яснювала, що не можна між першим і другим туром збільшувати кількість бюлетенів. Натомість криворізька міська ТВК замовила, виготовила ці бюлетені і передала".

Треба з’ясовувати, наскільки була збільшена кількість хворих у процентному відношенні. Зараз відбувається тиск на тих спостерігачів наших, які писали акти, щоб вони писали відмову від актів. Їм погрожують. У нас уже є факт, що голова однієї з дільничних виборчих комісій погрожував їм, їх змушували писати заяву, що ніяких порушень не було і все проходило в рамках чинного законодавства. Також треба перераховувати голоси на тих дільницях – ми будемо доповнювати наші скарги – там, де в усьому мікрорайоні є моя перемога беззаперечна, але є окремі дільниці… Наприклад в одній школі дві дільниці, на одній і у всьому мікрорайоні у мене плюс 200 голосів, а на єдиній – мінус 200. Ми будемо перераховувати голоси і доповнювати наші скарги. Часу у нас є до 24-ї години".

Юрій Милобог також підтвердив надходження інформації про начебто мінування будівлі виконкому, де має відбуватись засідання ТВК, однак подробиць надати на той момент не зміг.

"5 канал" намагався зв’язатись із Юрієм Вілкулом і отримати його офіційний коментар, однак його представники відмовились від такої пропозиції.

Попередній матеріал
Суд над ГРУшниками Александровим і Єрофєєвим перенесли
Наступний матеріал
У Кривому Розі - масовий мітинг з вимогою перерахувати голоси виборців (відео)