rbc.ua

У Кривому Розі близько тисячі людей зібралося на віче біля міськради - вимагають скасувати результати виборів

Близько тисячі людей зібралося на віче біля міськради у Кривому Розі: вимагають скасувати результати виборів, згідно з якими лідером мерських перегонів став кандидат від опозиційного блоку Юрій Вілкул.

Ініціатором зібрання стала "Самопоміч", полвідомляє місцеве видання 0564.ua.

До центру Кривого рогу люди почали підтягуватися ще з 12. Периметр оточений правоохоронцями ще зранку. За попередньою інформацією, для охорони порядку залучили там  650 людей. Ситуація спокійна, організатори називають акцію громадянською непокорою. І на віче хочуть розробити стратегію "мирного повстання" - із закликом не визнавати фальсифіковані перегони. 

Зі сцени виступали лідер патрії "Самопоміч" Андрій Садовий, народний депутат України Олег Березюк та інші політичні діячі. Сам Милобог зі сцени сказав наступне: "...Я не борюся за посаду мера, я борюся за правду. Коли я просив, мене не чули - тепер я вимагаю".

Як повідомляв 5.ua, Дніпропетровський суд не визнав вибори у Кривому Розі фальсифікованими. Кандидату на посаду міського голови Кривого Рогу від "Самопомочі" Юрію Милобогу суд відмовив у задоволенні позову проти Криворізької ТВК.

Нагадаємо, 20 листопада Дніпропетровський окружний адмінісуд увесь день розглядав справу щодо фальсифікації результатів виборів у Кривому Розі та зробив перерву. 21 листопада розгляд справи мав продовжитися. Територіальна виборча комісія визнає мером міста Юрія Вілкула. 

/
/
/

Попередній матеріал
У М'янмі стався зсув на нефритовій шахті: щонайменше 90 людей загинули
Наступний матеріал
Поліція у Києві затримала "свободівця" Бойка