5 канал

У Красноармійську виборчі дільниці не відкрилися - "ОПОРА"

  У Красноармійську Донецької області територіальна виборча комісія прийняла бюлетені з друкарні, але вирішила не передавати їх дільничним виборчим комісіям.

  Про це повідомляє громадська мережа "ОПОРА". 

  "Сьогодні вночі Донецький обласний адміністративний суд, який зараз перебуває в Слов'янську, визнав недійсним рішення Красноармійської міської територіальної виборчої комісії про вибір друкарні в Краматорську для друку бюлетенів. Друкарня в Краматорську є приватною, а в ТВК ще також є договори із попередньою друкарнею "Приазовский рабочий "( Маріуполь) і "Зоря" (Київ) ", - йдеться у повідомленні.

  Як зазначається, Красноармійська ТВК сьогодні зранку на засіданні прийняла бюлетені з типографії. Проте, головним питанням на порядку денному стояла передача бюлетенів дільничним виборчим комісіям: 5 членів ТВК спільно з головою проголосували "за". Проте, 9 членів комісії зазначили, що оскільки суд визнав неправомірним рішення обрати приватну друкарню, отже бюлетені недійсні.

  Попри те, що незгодні з цією тезою 5 членів комісії покинули засідання, кворум залишився, то ж ТВК прийняла рішення не видавати бюлетені ДВК. "Комісія запланувала зібратись о 22:00 та оголосити вибори такими, що не відбулися", - наголошує громадська мережа.

  Нагадаємо, у Маріуполі вибори так і не стартували.

  Попередній матеріал
  Бойовики не відвели частину важкої техніки від лінії розмежування - ОБСЄ
  Наступний матеріал
  У столиці на двох виборчих дільницях сейфи відкривали болгаркою