Фото: Валерій Лебідь

У Кіровограді оприлюднили офіційні результати виборів міського голови

Сьогодні, 23 листопада, близько 8:00 кіровоградська міська територіальна виборча комісія встановила результати виборів Кіровоградського міського голови.

Після низки судових рішень та скасування результатів голосування на двох з виборчих дільницях, голова міської ТВК оголосив остаточні результати виборів мера в місті Кіровограді. Про це пише місцеве видання "Гречка".

Згідно з офіційним протоколом, за кандидата від "Блоку Петра Порошенка" Андрія Райковича проголосували 24435 виборців, самовисуванця Артема Стрижакова підтримали 24057 кіровоградців. Таким чином міська виборча комісія оголосила мером Кіровограда Андрія Райковича, який набрав на 378 голосів більше, ніж опонент.

Видання зазначає, що вчора ввечері та вночі було визнано недійсними результати виборів на дільницях  350867 та 350861, на яких, згідно попередніх протоколів, Стрижаков у сумі набирав 1008 голосів, а Райкович - 378. 

Нагадаємо, 16 листопада, за попередніми підрахунками, у другому турі виборів міського голови Кіровограда лідирував самовисуванець Артем Стрижаков.

Попередній матеріал
За добу на Сході загинули два українські бійці, ще двоє поранені - Лисенко
Наступний матеріал
Україна входить до десятки лідерів з виробництва сталі