Factbook / КОМІТЕТ ВИБОРЦІВ УКРАЇНИ

У кількох містах України КВУ зафіксував серйозні проблеми із ходом виборчого процесу

  Проблеми з технічною організацією виборів, криміналізацію виборчого процесу та жорстку конкуренцією між кандидатами фіксують у 20-ти містах України.

  Відповідну карту гарячих точок опублікував Комітет виборців. У чотирьох містах зафіксували проблеми одразу за кількома параметрами. Це Дніпропетровськ, Харків, Рівне та Херсон.

  Як зазначається, в 11 містах є труднощі з технічною організацією виборів. Там, зокрема, запізно або з помилками виготовлені бюлетені, а тервиборчкоми визнані як некомпетентні або заангажовані. До таких міст віднесено Черкаси, Тернопіль, Новомосковськ, Лисичанськ, Маріуполь, Цюрупинськ, Ужгород та Харків. І в 8 містах зафіксовано випадки криміналізації виборчого процесу.

  Крім того, Комітет виборців зазначає, що у низці регіонів розміщено матеріали, зокрема, на білбордах, і сітілайтах, що містять ознаки агітації. Вони виконані у стилістиці, що використовується місцевими організаціями партій та кандидатів, або ж із поширенням їхніх виборчих гасел. У КВУ інформують, згідно з законом "Про місцеві вибори" така форма агітації є політичною рекламою.

  Нагадаємо, місцеві вибори відбудуться вже завтра - 25 жовтня. 

  Попередній матеріал
  На Житомирщині конфіскували більше 4,5 кг бурштину
  Наступний матеріал
  У день виборів у посиленому режимі працюватимуть 7 тис. рятувальників - ДСНС