oporaua.org

У Харкові члени дільничних комісій утворили натовп у ТВК

До Харківської міської виборчої комісії представники дільничних виборчих комісій Харкова почали звозити протоколи про підрахунок голосів з виборів депутатів обласної ради.

Про це повідомляє громадянська мережа "Опора". На засіданні комісії утворився значний натовп, постійно виникають скандали через проблеми з організацією прийому документів.

"У понад ніж 1,5-мільйонному Харкові 18 членів Харківської міської виборчої комісії працюють над прийомом документів від 601 ДВК, що створює грандіозне скупчення людей, вже втомлених після підготовки та проведення процедури голосування та підрахунку голосів. Враховуючи, що транспортування протоколів та іншої виборчої документації, відповідно до частини 9 статті 82 Закону України "Про місцеві вибори" здійснює принаймні три члени ДВК у супроводі представників правоохоронних органів, у міській виборчій комісії майже одночасно зібралося не менш ніж 2,5 тис. осіб", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у мережі оприлюднили результати екзит-полу "Соціальний моніторинг" на замовлення Комітету виборців України. За їхніми даними на виборах міського голови у Харкові найбільше, 59,3%, голосів набрав нинішній чільник міста, кандидат від партії "Відродження" Геннадій Кернес.

Попередній матеріал
У Кіровограді оприлюднили результати опитування про перейменування міста
Наступний матеріал
На виборах міського голови Одеси лідирує Геннадій Труханов