Фото obozrevatel.com

У другий тур виборів міського голови Києва виходять Кличко і Береза

  Київська міська виборча комісія приступила до прийому протоколу про результати голосування на виборах міського голови столиці останньої з 10 районних виборчих комісій.

  Найбільшу кількість голосів на виборах Київського міського голови набрали чинний мер столиці Віталій Кличко і народний депутат Борислав Береза, передає "Інтерфакс-Україна".

  За даними агенції, Київська міська виборча комісія приступила до прийому протоколу про результати голосування на виборах міського голови столиці останньої з 10 районних виборчих комісій – Дніпровської.

  За даними протоколу Дніпровської районної виборчої комісії, які були оголошені на засіданні Київського міськвиборчкому в п'ятницю, за Віталія Кличка в цьому районі проголосували 44868 виборців, за Борислава Березу – 9589, за Олександра Омельченка – 8266, за Володимира Бондаренка – 9004, за Сергія Гусовського – 8197.

  Таким чином, загалом у Києві за Кличка проголосували 353,3 тис. виборців, за Березу – 77,03 тис., за Омельченка – 73,72 тис.

  При цьому загальна чисельність виборців, які взяли участь у голосуванні з виборів Київського міського голови, склала 870,9 тис. виборців. Отже Кличко набрав 40,5% голосів, тож у Києві має бути призначене повторне голосування не пізніше, ніж 15 листопада.

  Нагадаємо, сьогодні другий тур виборів офіційно призначили у Львові. За посаду міського голови змагатимуться Андрій Садовий та Руслан Кошулинський.

  Попередній матеріал
  Pianoboy і Андрій Хливнюк заспівали пісню Леннона заради дітей (відео)
  Наступний матеріал
  Уряд планує підвищити пенсії наступного року