Дніпровський_суд 5.ua

У Дніпропетровському суді, який розглядає справу щодо фальсифікацій під час другого туру виборів у Кривому Розі, оголошено перерву

  У Дніпропетровському суді, який розглядає справу про фальсифікації під час другого туру виборів у Кривому Розі, оголосили перерву.

  Із позовом до Окружного адмінсуду звернувся один із кандидатів на посаду міського голови Юрій Милобог. Його представники вимагають доступу до документів з рішеннями дільничних і виборчої міської комісій, а також протоколів голосування. Крім того, просять визнати нечинними результати голосування на 21-ій спецдільниці Кривого Рогу.

  "Основні порушення – це голосування осіб, які не маєть права на голосування, також порушення про кількість бюлетенів, що виготовлені їх більше, чим було визначено в першому турі, що не відповідає закону, це встановлюється. Також порушення – це не розгляд скарг позивача, не зважаючи скарги, вони встановлюють результати. Тобто порушують права виборчого суб'єкта на оскарження", - зазначив представник Юрія Милобога Василь Підлужний. 

  Нагадаємо, поки ЦВК визнає мером міста кандидата від "Опозиційного блоку" Юрія Вілкула. Його представники у суді факти фальсифікацій заперечують. 

  Попередній матеріал
  Рада безпеки ООН прийняла резолюцію Франції щодо боротьби з тероризмом
  Наступний матеріал
  На Закарпатті почався паводок: у воді вже опинилося кілька житлових будинків