novadoba.com.ua

У Чернігові депутати прийняли рішення роздати 20 млн грн пенсіонерам і малозабезпеченим

  Депутати Чернігівської міської ради на черговій сесії проголосували за те, аби виділити 20 млн грн на збільшення одноразової матеріальної допомоги соціально незахищеним групам населення.

  Роздати кошти пенсіонерам та малозабезпеченим жителям міста кілька тижнів тому запропонував міський голова Чернігова Олександр Соколов, який знову балотується на місцевих виборах, повідомляє "Радіо Свобода"

  Проте були і кілька опозиційних депутатів, які виступили з критикою рішення виділити 20 млн грн на одноразову допомогу. Вони пропонували виділити ці кошти на інші потреби міста. Так, депутат міської ради Олег Русін пов'язує таке голосування депутатів із майбутніми виборами: "Якщо ми хочемо дійсно допомогти, то є чимало засобів. Починаючи від безкоштовного харчування дітей у дитячих садочках та безкоштовного лікування людей, а не займатись чистим популізмом перед виборами".

  Як повідомляв 5.ua, 9 вересня 2015 року Президент України Петро Порошенко підписав указ про забезпечення проведення демократичних місцевих виборів 25 жовтня. 

  Попередній матеріал
  На Харківщині намагались підірвати цистерну з паливом
  Наступний матеріал
  СБУ заблокувала масштабну оборудку терористів "ДНР" з нерухомістю