polittech.org

ЦВК звернулася до ВР з пропозицією призначити місцеві вибори в Маріуполі та Красноармійську на 15 листопада

  Центрвиборчком достроково розпустив Маріупольську та Красноармійську міські виборчі комісії через встановлення фактів систематичного порушення ними законодавства.

  У Маріуполі вибори не відбулися через відсутність бюлетенів. А у Красноармійську навіть після наказу Центральної виборчої комісії провести вибори відбулося блокування ТВК, і виборча комісія все ж не визнала вибори такими, що відбулися.

  "ЦВК пропонується визнати за необхідне звернутися до ВР як до єдиного законодавчого органу влади України щодо невідкладного законодавчого вирішення питання поновлення порушених прав громадян України, членів територіальних громад міст Красноармійськ та Маріуполь Донецької області. Та призначення проведення позачергових виборів Красноармійських та Маріупольських міських рад, а також голів на неділю 15 листопада, 2015 року", - повідомив голова ЦВК Михайло Охендовський.

  Нагадаємо, 25 жовтня у Маріуполі й Красноармійську Донецької області громадяни не змогли проголосувати на чергових місцевих виборах. У Маріуполі міськвиборчком відмовився забирати виборчі бюлетені із поліграфічного підприємства, а Красноармійська ТВК прийняла бюлетені з друкарні, але вирішила не передавати їх дільничним виборчим комісіям, адже рішенням Донецького обласного адміністративного суду друк бюлетенів у Красноармійську було визнано незаконним. 

  Попередній матеріал
  Адвокатам Корбана відмовили у відводі вже третього судді
  Наступний матеріал
  Сьогодні о 8:00 продовжиться суд у справі Корбана