dt.ua

ЦВК замінила трьох членів Маріупольського міськвиборчкому

  Замість них призначені нові особи.

  У суботу, 28 листопада, Центральна виборча комісія достроково припинила повноваження деяких членів Маріупольської МВК. Про це повідомляють у прес-службі ЦВК.

  "Комісія внесла зміни до складу низки ТВК, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів, сформованого постановою ЦВК від 6 вересня 2015 року № 230 "Про формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (міст обласного значення та міста Києва), районних у місті Києві виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів", - мовиться в повідомленні.

  Зокрема, достроково припинили повноваження таких членів Маріупольського міськвиборчкому: Кучеренка І. П., Гаврилова Д. С., Іщенко Є. П. Замість них до складу вказаної комісії включили Набережних Б. О. (призначили заступником голови Маріупольської МВК), Агєєва В. П. та Журавльову І. В.

  Нагадаємо, сьогодні раніше координатор виборчих програм громадської мережі "Опора" Ольга Айвазовська повідомляла про намагання повторно зірвати проведення виборів у Маріуполі. За її даними, територіальна виборча комісія не змогла затвердити порядок денний сьогоднішнього засідання.

  Зазначимо, що сьогодні в Маріуполі та Красноармійську Донецької області день тиші. На завтра в цих містах заплановані вибори. 

  Як повідомляв 5.ua, під час проведення місцевих виборів Центрвиборчком достроково розпустив Маріупольську та Красноармійську міські виборчі комісії через встановлення фактів систематичного порушення ними законодавства. Тому в тих містах вибори не відбулися вчасно. Згодом парламент призначив дату виборів у Маріуполі і Красноармійську на 29 листопада.  

  Попередній матеріал
  Посол Канади передав українським військовим новітнє обладнання для розмінування (фото)
  Наступний матеріал
  У Києві поліція затримала "мінувальника" станції метро