5 канал

Цьогоріч на місцевих виборах фіксується менше порушень, ніж на попередніх у 2010 році - КВУ

Більшість порушень стосується технічних моментів, пов'язаних із проведенням виборів.

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив заступник генерального директора Комітету виборців України Віталій Тесленко.

"Якщо порівнювати саме з місцевою виборчою кампанією 2010 року, яка відбулася в Україні, то порушення однозначно менше. Все-таки закон інший, і політична ситуація в державі інша. Що стосується кількості порушень, то ми теж говоримо про кількасот порушень, але треба зазначити, що абсолютна більшість цих порушень, у районі 60%, стосується якихось технічних моментів, пов'язаних з проведенням виборів. Вони є такими, що не робляться свідомо учасниками виборчого процесу", - зазначив він.

За його словами, цього разу виборчі комісії пройшли певні спеціальні навчання.

"Якість комісій могла бути гіршою, але ці комісії є краще навчені. Досить значна кількість комісій, особливо до рівня міського і районного є комісіями, які пройшли спеціальні навчання... Рівень комісій селищ і сіл, тобто найнижчого рівня виборів, які зараз відбувається, бажає бути кращим. Ті дзвінки, які надходять нам на гарячу лінію, свідчать про те, що от там рівня знань не вистачає", - сказав Тесленко.

Нагадаємо, станом на 15:00 у МВС вже нарахували 342 порушення під час виборів.

Попередній матеріал
Вибори до однієї з міськрад Луганщини визнано недійсними - "Опора"
Наступний матеріал
Протистояння на окупованій Луганщині: "казаки" погрожують російським військам зброєю, а РФ закриває кордон