dt.ua

Центрвиборчком сформував новий склад Красноармійської і Маріупольської міських виборчих комісій

  Сьогодні, 5 листопада, відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, на якому були сформовані новий склад Красноармійського і Маріупольського міськвиборчкомів, а також зареєстровано 25 офіційних міжнародних спостерігачів.

  Про це повідомляє прес-служба Центральної виборчої комісії. Як зазначається, в ході засідання ЦВК провела жеребкування щодо включення кандидатур до складу Червоноармійської та Маріупольської міських виборчих комісій.

  Жеребкуванням було визначено, що до складу входитимуть, окрім представників місцевих організацій політпартій, про створення фракцій яких було оголошено на першій сесії Верховної Ради VIII скликання, які включаються до складу зазначених комісій обов'язково, також представники зареєстрованих у відповідній адміністративно-територіальній одиниці місцевих організацій політичних партій.

  Нагадаємо, Центрвиборчком достроково розпустив Маріупольську та Красноармійську міські виборчі комісії через встановлення фактів систематичного порушення ними законодавства. Водночас ЦВК звернулася до ВР з пропозицією призначити місцеві вибори в Маріуполі та Красноармійську на 15 листопада.

  Попередній матеріал
  Парламент відклав ряд законопроектів щодо безвізового режиму з ЄС на 10 листопада
  Наступний матеріал
  Країни Балтії вимагатимуть в РФ виплат збитку за радянську окупацію