facebook.com/petroporoshenko

Суд скасував рішення ЦВК щодо виборів у Павлограді

  Суд виніс рішення, відповідно до якого було скасовано постанову Центральної виборчої комісії із роз’ясненнями про підстави оголошення тервиборчкомами другого туру виборів мерів.

  Таким чином, Київський апеляційний адміністративний суд задовольнив позов кандидата на посаду міського голови Павлограда від партії "Укроп" Євгена Терехова, повідомляє "Радіо Свобода".

  "Визнати протиправною та скасувати постанову ЦВК від 27 жовтня 2015 №515 про роз’яснення щодо застосування окремих положень закону України про місцеві вибори при встановленні результатів виборів міського голови. Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку у дводенний строк з дня її оголошення", – цитує видання рішення суду.

  Нагадаємо, напередодні на засіданні Центральної виборчої комісії вирішили, що другий тур у Павлограді Дніпропетровської області не проводитимуть, оскільки в місті начебто мешкає менше 90 тис. виборців. Адже відповідно до законодавства, вибори в містах, де мешкає менше 90 тис. осіб, проводяться лише в один тур. 

  Попередній матеріал
  Санкції щодо Росії мають залишитися в силі, щоб РФ "одумалася" - Лінкявічус
  Наступний матеріал
  Бойовики заважають ОБСЄ перевіряти відведене озброєння - Хуг