varianty.net

Стали відомі переможці на виборах у Запоріжжі, Чернівцях, Луцьку і Сумах

  Кандидат від "Опозиційного блоку" переміг кандидата від Блоку Петра Порошенка у Запоріжжі.

  Відтак, мером Запоріжжя стає Володимир Буряк, головний інженер металургійного комбінату "Запоріжсталь". За нього проголосували 58 з половиною відсотків виборців. Кандидат від БПП Микола Фролов програв з сорока відсотками голосів відповідно.

  У Чернівцях міський голова не зміниться. Самовисуванець Олексій Каспрук залишається на посаді мера, здобувши перемогу з результатом 64 з половиною відсотка голосів. Його опонентом був Віталій Михайлішин з партії "Рідне місто".

  У Луцьку також перемагає чинний мер – Миколу Романюка підтримали 57 відсотків лучан. Романюк висувався від "Блоку Петра Порошенка". Йому опонував кандидат від "Укропу" Олександр Товстенюк, за якого віддали голоси  43 відсотків виборців.

  Міським головою Сум знову упевнено стає Олександр Лисенко. Він є чинним мером міста, висувався від партії "Батьківщина". За результатом підрахунку усіх 100% протоколів, набрав майже сімдесят відсотків підтримки виборців. За його конкурента Анатолія Єпіфанова з партії "Воля народу" - голоси віддали 30% сумчан.

  Попередній матеріал
  У МВФ до 8 грудня 2015 року обговорять пропозицію Росій про реструктуризацію боргу України - заступник глави Мінфіну РФ
  Наступний матеріал
  Виборчий закон потрібно чимшвидше змінювати і не ігнорувати волю громадськості та експертів – Магера