Маріуполь_день тиші
5.ua

Сьогодні в Маріуполі та Красноармійську день тиші

  Сьогодні в Маріуполі та Красноармійську Донецької області день тиші у зв'язку із завтрашніми виборами в цих містах.

  Напередодні місцевих виборів там впроваджуються безпрецедентні заходи безпеки. У поліції запевняють: головне - не допустити диверсій, провокацій, терактів та надати громадянам можливість вільного волевиявлення.

  Зокрема, в Маріуполі порядок пильнуватимуть 1 тисяча поліцейських. А на кожному з блокпостів навколо міста чергуватиме по 10 правоохоронців.  

  "Ми гарантуємо безпеку на момент проведення виборів, як і в ті дні, як були до дня проведення виборів. Ми продовжуємо виявляти осіб, які причетні до терористичних організацій. Буквально щотижня поліція Донецької області затримує до шести осіб, які мають стосунок і брали участь у цих терористичних організаціях", - повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Донецькій області.

  Як писав 5.ua, усі 250 дільничних виборчих комісій, що функціонуватимуть під час місцевих виборів у Маріуполі і Красноармійську Донецької області, отримали бюлетені.

  Нагадаємо, під час проведення місцевих виборів Центрвиборчком достроково розпустив Маріупольську та Красноармійську міські виборчі комісії через встановлення фактів систематичного порушення ними законодавства. Тому в тих містах вибори не відбулися вчасно. Згодом парламент призначив дату виборів у Маріуполі і Красноармійську на 29 листопада. 

  Попередній матеріал
  Проти розширення "Північного потоку" виступили 10 країн Євросоюзу
  Наступний матеріал
  Сьогодні Володимир Кличко зійдеться в поєдинку із британцем Тайсоном Ф'юрі