5.ua

Сьогодні обличчя Донеччини визначають декілька фінансово-промислових груп - Жебрівський

Голова військово-цивільної адміністрації Донецької області Павло Жебрівський вважає, що вибори на Сході Україні слід проводити у 2017 році.

Про це він заявив сьогодні, 7 серпня, в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе".

"Сьогодні обличчя Донецької області економічне, політичне, соціокультурне визначають три, чотири, п’ять фінансово-промислових груп. Як скаже директор заводу – так і будуть голосувати. Кого скажуть – того і виберуть", - зазначив він.

Зі слів очільника Донеччини, люди мають свідомо обирати владу, однак, на його думку, наразі політичних партій в області немає.

"Є те, що називається політичними партіями і обслуговує фінансово-промислові групи. Коли я говорив про ініціативу 2017 року, я говорив про те, що ми маємо розбити монополію, у першу чергу – економічну, фінансово-промислової групи. Для того, щоб люди свідомо обирали владу не для обслуговування інтересів фінансово-промислових груп, а для того, щоб запровадити місцеве самоврядування", - додав Жебрівський. 

Нагадаємо, сьогодні Закон "Про місцеві вибори" опубліковано в парламентському виданні "Голос України". Місцеві вибори 25 жовтня пройдуть за новою системою, яка ніколи раніше в Україні не застосовувалася.

Попередній матеріал
Українець потрапив у заручники до невідомих озброєних людей у Малі
Наступний матеріал
Призначено нового очільника української сторони в СЦКК - прес-офіцер