5.ua

Шкіряк запідозрив Охендовського у корупційній змові з Вілкулами

  Виборчі махінації у Кривому Розі розслідує поліція, до міста прибули додаткові наряди бійців Нацгвардії та спецпідрозділів оперативного призначення.

  Радник голови МВС Зорян Шкіряк на своїй сторінці у Facebook опублікував повідомлення щодо ситуації із виборами у Кривому Розі. На його думку, за ситуацію, що склалася у місті, "всю повноту відповідальності повинна нести ЦВК і особисто Охендовський". "Знову відбувається відвертий саботаж з його сторони, котрим бездіяльність ЦВК, по суті нівелює всю демократичність та прозорість виборчого процесу. Не виключено, що Охендовський може перебувати в корупційній змові з "оппоблоком" і безпосередньо фінансово-політичним кланом Вілкулів. Звідси напевно і повна байдужість та небажання реагувати відповідними рішеннями на події, що відбуваються в міській комісії з виборами в Кривому Розі в цілому", – пояснив Шкіряк. Він назвав такі дії посадовців ЦВК "неприпустимими".

  При цьому радник міністра запевнив: "Ніяким провокаторам не вдасться втягнути правоохоронців у свої політичні розборки. Поліція над політикою, не втручається у виборчий процес і безпосередньо реагує тільки на порушення закону. Ми будемо діяти виключно в рамках наданих нам повноважень".

  У зв’язку з цим Зорян Шкіряк повідомив про відкриття кримінального провадження за фактом заяви з боку представників "Самопомочі" (номер 12015040230000610 за ст.366 ч.1 КК України).

  Задля недопущення провокацій та спроб дестабілізації і силового протистояння між учасниками конфлікту підрозділи Нацполіції в Кривому Розі посилено додатковими нарядами бійців Нацгвардії та спецпідрозділів оперативного призначення. "Реакція на правопорушення буде жорсткою і адекватною. Ситуація під контролем", – запевнив посадовець.

  Нагадаємо, напередодні у Кривому Розі, а сьогодні - у Києві протестували проти фальсифікації виборів на користь Вілкула-старшого. Тим часом місцеві депутати на ранковій сесії уже оголосили його міським головою.

  Попередній матеріал
  Терористи "ІД" опублікували сумнівні фото паспортів загиблих пасажирів А321
  Наступний матеріал
  Терористи не приховують, що використовують заборонену зброю на Донбасі