Саакашвілі
5.ua

Саакашвілі: одеський суд заявив про бомбу в будівлі, щоб не приймати рішення про виїмку фальсифікованих протоколів

  Михеїл Саакашвілі заявив про масштабні фальсифікації на виборах в Одесі та "мафіозну спробу замести сліди".

  Голова Одеської обласної державної адміністрації  повідомив, що суд зволікає із передачею обласній прокуратурі рішення про виїмку фальсифікованих протоколів після виборів міського голови.

  "Одеська обласна прокуратура вже який день не може отримати від суду елементарне рішення про виїмку в повному обсязі фальсифікованих протоколів. Дотепер суд вдавався до різних юридичних хитрощів, але сьогодні вже потрібно було приймати рішення, і раптом було оголошено, що в будівлі бомба і суд припинив свою роботу", - написав Саакашвілі у своєму Facebook.

  "Все менше сумнівів у тому, що ми маємо справу з масштабною і досить нахабною фальсифікацією і класичною мафіозною спробою замести сліди", - заявив голова Одеської ОДА.

  Нагадаємо, у понеділок, 2 листопада, Центрвиборчком оприлюднив дані про результати виборів міського голови Одеси та оголосив переможцем чинного чільника міста Геннадія Труханова.

  Раніше КВУ виявив "зникнення" голосів 20 тисяч виборців, а місцева організація БПП вимагала перерахунку результатів. Однак суди відмовили адвокатам Олександра Боровика, що зайняв друге місце, у кількох позовах щодо перерахунку голосів. 

  Попередній матеріал
  СБУ: Ще один бойовик так званої "ДНР" добровільно здався (відео)
  Наступний матеріал
  До Тернопільської міськради проходять 7 партій