talks.su

Росія не хоче виборів на Донбасі за українським законодавством - Безсмертний

Російська сторона та невизнані республіки не хочуть проводити вибори за українським законодавством на непідконтрольних уряду територіях Донбасу.

Відкидають і можливість участі в них українських партій та ЗМІ. Про це в інтерв'ю 5 каналу розповів представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі Роман Безсмертний. Крім того, каже, що Мінські перемови ускладнює й недотримання так званими республіками вже прописаних пунктів угоди.

Роман Безсмертний представник України в політичній підгрупі тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі

"На моє пряме питання, "так що ви хочете: процесу реінтеграції чи ви створюєте нову квазідержаву?", вони відповідають мовчанкою. Не дивлячись на домовленість в Парижі про моніторинг місії ОБСЄ до кордону, так і не допускають місію до моніторингу… Існує і заборона іноді до дислокації відведених військ, артилерії, танків і так дальше. Тобто все це продовжується, все це складно вирішується", - заявив політик.

Нагадаємо, попереднє засідання Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі відбулося у Мінську 20 жовтня. Як повідомлялося, на зустрічі із представниками бойовиків українська делегація поставила питання про участь українських політичних партій та ЗМІ у виборчому процесі, однак терористи заявили, що категорично проти цього.

Повну версію інтерв’ю з Романом Безсмертним дивіться на "5 каналі" о 20.20 у програмі "Погляд".

Попередній матеріал
СБУ затримала екс-митника Закарпатття, який переховувався в анексованому Криму
Наступний матеріал
Українська розвідка виявила російську самохідну артилерію поблизу лінії розмежування