tsn.ua

Результати екзит-полу в Дніпропетровську: лідирує Філатов, на другому місці Вілкул

  Центр соціальних та маркетингових досліджень SOCIS оприлюднив результати екзит-полу на місцевих виборах у Дніпропетровську.

  Про це повідомляє УНІАН. Зокрема, на виборах міського голови найбільше, 39,1% голосів набрав Борис Філатов від партії "УКРОП", на другому місці - Олександр Вілкул від "Опозиційного блоку" (33,1 %). Далі йдуть голова всеукраїнської громадської організації "Громадська сила" Загід Краснов (11,9%), член "Блоку Петра Порошенка "Солідарність" Максим Курячий (5,8 %) і представник ВО "Батьківщина" Олексій Чеберда (2,5%). Інші кандидати на посаду мера Дніпропетровська менше 2 % голосів підтримки.

  На виборах до міської ради Дніпропетровська найбільше голосів, 31,7% набрала партія "Українське об’єднання патріотів – «УКРОП»", далі за ним іде "Опозиційний блок" з 30,1 %. Партія "Громадська сила" набрала 9,4% голосів, у "Блоку Петра Порошенка «Солідарність»" - 7,4%, у "Самопомочі" - 4,6%, у "Батьківщини" - 4,3%, в Радикальної партії - 2,9%, у партії "Відродження" - 2,4%, у ВО "Свобода" – 1,8%, у партії "Наш край" - 1,1%. Решта політичних сил набирають менше 1% голосів виборців. 

  Попередній матеріал
  Вибори в Харкові: за даними екзит-полу лідирує Кернес із майже 60 % голосів
  Наступний матеріал
  У КМДА повідомили про явку виборців у Києві і виявлені порушення