5.ua

Радник Авакова: Ми не виключаємо, що до підкупу виборців у Дніпропетровську причетний штаб Вілкула

  У Міністерстві внутрішніх справ припускають, що до підкупу понад 10 тисяч виборців у Дніпропетровську причетний штаб кандидата на посаду міського голови від "Опозиційного блоку" Олександра Вілкула.

  "Ми не виключаємо, що до цієї злочинної схеми може бути причетний штаб одного з кандидатів у мери Дніпропетровська, а саме – Олександра Вілкула. У цій ситуації ми з'ясуємо все", - заявив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк під час брифінгу в п’ятницю, 12 листопада.

  Шкіряк також додав: "Безперечно, ці нитки будуть розмотані. Ми обов’язково встановимо, хто, як і яким чином через Російську Федерацію, фактично за допомогою агресора, за допомогою тих, хто сьогодні вбиває українських громадян на нашій території, здійснював цей відвертий антидержавний злочин". 

  Як повідомив сьогодні Антон Геращенко, під час цьогорічної виборчої кампанії у Дніпропетровську було підкуплено більше 10 тисяч мешканців міста. Він зазначив, що спеціалісти департаменту кібербезпеки Національної поліції з'ясували, що зловмисники, які підкуповували виборців, отримують гроші з Москви. 

  Попередній матеріал
  Збірна України вже прибула до Львова
  Наступний матеріал
  У Німеччині в будинку знайшли тіла семи немовлят