president.gov.ua

Псевдовибори на Донбасі можуть підірвати Мінські угоди - Порошенко

  Проведення псевдовиборів на окупованій частині Донбасу матиме руйнівні наслідки для Мінських угод.

  Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

  Петро Порошенко та делегація депутатів Європарламенту дійшли висновку, що ситуація на сході може загостритися, якщо російсько-терористичні формування проведуть псевдо-волевиявлення 18-го жовтня та 1-го листопада.

  Порошенко закликав євро парламентарів доправити своїх спостерігачів на місцеві вибори, які відбудуться в Україні 25-го жовтня.

  Говорили високопосадовці й про міжнародний трибунал щодо катастрофи малайзійського Боїнгу, прогрес українських реформ та питання створення безвізового режиму з країнами Євросоюзу.

  "Ключова частина наших реформ пов’язана з безвізовим режимом. Я хочу подякувати вам усім, за потужну підтримку та резолюцію щодо створення безвізового режиму між Україною та Євросоюзом. Важко уявити – що може бути кращою мотивацією для українців змінювати країну – ніж можливість поїхати до сусідніх країн із Євросоюзу і зрозуміти, як ефективно робити реформи", - сказав Президент.

  Нагадаємо, 20 липня Порошенко заявив, що чекає чітких заяв про відмову від псевдовиборів на окупованих територіях Донбасу 18 жовтня і 1 листопада.

  Попередній матеріал
  На Донеччині співробітники СБУ схопили бойовика "ДНР" з великою кількістю вибухівки
  Наступний матеріал
  МВФ схвалив надання Україні нового траншу - ЗМІ