прес-служба МВС

Про порушення на виборах можна буде дізнатися в онлайн-режимі

  Міністерство внутрішніх справ надаватиме інформацію про порушення під час виборів у жовтні цього року через систему "Вибори-2015" в онлайн-режимі.

  Про це в понеділок, 28 вересня, під час брифінгу щодо підготовки органів внутрішніх справ до місцевих виборів повідомив начальник Департаменту інформаційно-аналітичного забезпечення МВС України Василь Буржинський.

  За його словами, так звана геоінформаційна система надасть змогу громадянам отримати інформацію про порушення під час виборчої кампанії по всій державі. Банер із посиланням на ГІС "Вибори-2015" розміщений на офіційному веб-сайті міністерства. 

  Також за допомогою ГІС "Вибори-2015" можна буде дізнатися, на якій стадії розгляду перебуває кожен окремий факт правопорушення.

  "У МВС існує робоча група, яка редагує повідомлення, що надходять від громадян. Вони вибирають помилково позначені повідомлення та видаляють установчі дані осіб – особливо заявників та відносно кого було заявлено про правопорушення з текстів повідомлень. Це робиться відповідно до закону "Про захист персональних даних", - розповів Буржинський. 

  Нагадаємо, до охорони виборчого процесу буде залучено близько 85 тисяч осіб. 

  Попередній матеріал
  У США художник перетворив поле на репродукцію картини Ван Гога (фото)
  Наступний матеріал
  Спілка ветеранів АТО оприлюднила фото чоловіка, який, ймовірно, збив на смерть бійця АТО