president.gov.ua

Президент проголосував: на вибори прийшов разом з дружиною

  Президент України Петро Порошенко під час голосування на виборчій дільниці в Києві заявив, що ці вибори до місцевих органів влади є дуже важливими, оскільки ними завершується перезавантаження влади.

  Про це повідомляє прес-служба Президента.

  Глава держави разом із дружиною Мариною проголосували на виборчій дільниці в київському Будинку офіцерів.

  Порошенко наголосив, що за підсумками цих виборів у кожній раді має бути сформована проукраїнська коаліція.

  "Для мене було принциповим, щоб після Революції Гідності були проведені президентські, парламентські вибори і вибори місцеві. Дуже важливо, щоб вибори були проведені в умовах, які забезпечують вільне волевиявлення громадян. Вони мають відповідати самим високим стандартам, самій високій планці, яка була встановлена на президентських і парламентських виборах", – сказав Президент.

  За його словами, дуже важливо, що на цих місцевих виборах будуть обрані нові лідери місцевих громад. "Ми зараз голосували за те, щоб Київ був справжнім європейським містом, європейською столицею. Думаю, що у нас це вийде", – підкреслив Порошенко.

  Глава держави впевнений, що в українців вистачить мудрості, а в українських політичних сил вистачить відповідальності, щоб проукраїнські коаліції були сформовані.

  Нагадаємо, прем'єр-міністр України також вже проголосував. Він відзначив, що найбільшою проблемою місцевих виборів буде підрахунок голосів.

  Попередній матеріал
  "Опора": На Луганщині спалили автомобіль голови ТВК
  Наступний матеріал
  Порошенко вимагає призначити нову дату виборів у Маріуполі до кінця року