hs.fi

Потрібно дотримуватися українського законодавства та стандартів ОБСЄ на виборах на Донбасі - Держсекретар Фінляндії

  На важливості дотримання режиму тиші та виконання домовленостей щодо відведення озброєння від лінії розмежування наголосили під час зустрічі у Гельсинкі державний секретар Фінляндської Республіки Петер Стенлунд та міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

  Про це йдеться у повідомленні прес-служби МЗС України.

  Дипломати обговорили процес імплементації мінських угод, а також необхідність надання доступу представникам ОБСЄ до усіх ділянок українсько-російського кордону. Співрозмовники висловили сподівання, що Російська Федерація повернеться у міжнародно-правове русло і скасує свої неправомірні рішення. Мова, зокрема, йшла про анексію Криму та звільнення політичних заручників, ув'язнених у Росії.

  "У ході перемовин Фінляндія підтвердила готовність надавати подальшу дієву підтримку у процесі впровадження системних реформ, передбачених Угодою про асоціацію між Україною та ЄС як важливого інструменту модернізації та розвитку України", - йдеться у повідомленні.

  Як повідомляв 5.ua, у червні 2015 року Петро Порошенко телефоном обговорив з президентом Фінляндії питання миротворчої місії на Донбасі.

  Попередній матеріал
  Гройсман: Дострокові вибори до парламенту можуть дестабілізувати ситуацію в країні
  Наступний матеріал
  МЗС: Фінляндія підтвердила готовність підтримувати Україну в процесі впровадження реформ, передбачених Угодою про асоціацію з ЄС