5.ua

Порошенко закликав українців активніше голосувати на виборах

Президент України Петро Порошенко сподівається, що другий тур виборів відбудеться спокійно і закликав громадян зробити свій вибір.

У неділю, 15 листопада, віддати свій голос на дільницю в Будинку офіцерів Петро Порошенко прийшов разом із дружиною. Глава держави сподівається, що ці вибори відбудуться спокійно і закликав громадян зробити свій вибір.

"Хотів би закликати громадян сьогодні, в неділю, 15 листопада - не залишатися вдома, а йти на виборчі дільниці, займати активну громадянську позицію", - сказав Порошенко.

Він також нагадав про те, що в країні відучора діють посилені заходи безпеки. В такому режимі працюватимуть мінімум два тижні.

"Мною були віддані абсолютно чіткі накази щодо відпрацювання ризиків і загроз і співпрацю із нашими іноземними партнерами для захисту миру та спокою України. За тією інформацією, яку отримала українська розвідка і має у своєму розпорядженні українська поліція, мінімум 2 тижні ми будемо тримати посилений режим", - додав глава держави. 

Як повідомляв 5.ua, за даними ГО "Опора", станом на 12 годину явка виборців склала близько 13%, що є значно нижчим показником, аніж у першому турі.

Попередній матеріал
На Полтавщині СБУ затримала бойовика "Русской православной армии"
Наступний матеріал
Мешканців Дніпропетровська мотивують голосувати глінтвейном