president.gov.ua

Порошенко підписав закон про проведення виборів у Маріуполі та Красноармійську

  Президент України Петро Порошенко підписав закон про проведення виборів у Маріуполі та Красноармійську 29 листопада.

  Сьогодні, 14 листопада, глава держави підписав закон № 775-VIII "Про особливості проведення голосування на чергових виборах депутатів Красноармійської міської ради Донецької області, депутатів Маріупольської міської ради Донецької області, Красноармійського міського голови, Маріупольського міського голови 25 жовтня 2015 року". 

  Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті Президента. Згідно з цим документом, місцеві вибори, які мали відбутися 25 жовтня, пройдуть у цих населених пунктах 29 листопада 2015 року. Закон набирає чинності з дня опублікування.

  "Таким чином на законодавчому рівні забезпечується проведення голосування з чергових місцевих виборів 25 жовтня 2015 року для обрання депутатів Красноармійської, Маріупольської міських рад Донецької області та Красноармійського, Маріупольського міських голів та можливості реалізації громадянами України гарантованих статтею 38 Конституції України прав обирати та бути обраними", - зазначається на сайті глави держави. 

  Нагадаємо, 10 листопада парламент призначив дату виборів у Маріуполі і Красноармійську на 29 листопада. За відповідне рішення проголосували 233 народні депутати. 

  Як писав 5.ua, Центрвиборчком достроково розпустив Маріупольську та Красноармійську міські виборчі комісії через встановлення фактів систематичного порушення ними законодавства. Водночас ЦВК звернулася до ВР з пропозицією призначити місцеві вибори в Маріуполі та Красноармійську на 15 листопада.

  Попередній матеріал
  Франція закриває кордони через теракти в Парижі
  Наступний матеріал
  Президент разом із міністрами українського уряду поклав квіти до французького посольства