facebook.com/petroporoshenko

Павлоградська ТВК прийняла рішення провести другий тур виборів міського голови

Павлоградська виборча комісія прийняла прийняла рішення про проведення другого туру виборів міського голови у Павлограді.

Про це повідомляє журналіст "5 каналу" з місця події.

Сьогодні Павлоградська виборча комісія підбивала підсумки результатів голосування на посаду міського голови. У рамках цього засідання ухвалено рішення про проведення у Павлограді другого туру виборів.

Так, 12 членів комісії проголосували за те, щоб у Павлограді відбувся другий тур. Загалом на засіданні було 17 членів комісії. Вони знали про роз'яснення ЦВК, що у Павлограді менше 90 тис. мешканців, тому нібито не можна проводити другий тур, тобто все вирішується за результатами першого туру.

Проте голова Павлоградської міської комісії пояснила, що вони складали списки виборців згідно з держреєстром міста Павлограда і навіть натепер кількість мешканців Павлограда, за їхніми даними, перевищує 90 тис.

Це рішення задовольнило людей, які вже другу добу були під стінами ТВК. Вони вимагали, щоб у Павлограді все-таки відбувся другий тур. Зараз люди потроху розходяться.

Остаточне рішення щодо проведення другого туру виборів у Павлограді прийматиме ЦВК.

Нагадаємо, Президент України висловив обурення стосовно ситуації, яка склалася навколо місцевих виборів у Павлограді. Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що міліція кваліфікує скасування другого туру виборів мера Павлограда як порушення виборчого права і закону про місцеві вибори і проводить перевірку за даним фактом.

Як повідомляв 5.ua, напередодні на засіданні Центральної виборчої комісії вирішили, що другий тур у Павлограді не проводитимуть, бо в місті начебто мешкає менше 90 тис. виборців.

Попередній матеріал
Росія різко зменшила зарплатню окупаційним військам на Донбасі - українська розвідка
Наступний матеріал
У Києві завершили мурал із зображенням дівчини у вишиванці