Twitter / IT Sector Харьков

"Опозиційний блок" отримав відмову в реєстрації у Харківській області

  Харківське обласне відділення політичної партії "Опозиційний блок" 3 серпня отримало відмову в реєстрації.

  Про це повідомив начальник Головного територіального управління юстиції в Харківській області Юрій Георгієвський, повідомляє місцеве видання "STATUS QUO". За словами Георгієвського, раніше політична партія "Закон і порядок" кілька разів подавала до теруправління юстиції документи про зміну назви на "Харківська обласна організація "Опозиційний блок", а також про зміну керівних органів обласної організації. Документи були з порушеннями, тому їх відправляли на доопрацювання.

  Він уточнив, що 10 днів тому до теруправління були подані документи про припинення діяльності юридичної особи "Харківська обласна організація партії "Закон і порядок", а також про реєстрацію "Харківської обласної організації "Опозиційний блок". 27 липня було ухвалено рішення прийняти пакет документів про початок діквідації "Харківської обласної організації "Закон і порядок".

  За словами Георгієвського, поки процедура ліквідації не завершиться, ухвалити рішення про реєстрацію нової облорганізації - партії "Опозиційний блок" - територіальне управління юстиції не може. Зазначається, що ліквідація юридичної особи займає мінімум два місяці, тому обласне відділення партії "Оппоблока" у місцевих виборах взяти участь не зможе.

  Нагадаємо, раніше 3 серпня кількадесят людей у камуфляжі і в балаклавах блокували офіс депутата від фракції "Опозиційний блок" Михайла Добкіна. За словами керівника харківської обласної організації "Правого сектора" Андрія Саніна, будівлю колишнього офісу Партії регіонів блокували, оскільки у приміщенні забарикадувалися близько 50 так званих "тітушок". Біля офісу відбулися зіткнення із застосуванням вогню. "Тітушок" пізніше вивезли до відділків міліції.

  Попередній матеріал
  Близько 100 шахтарів під Донецьком відмовилися працювати без зарплатні
  Наступний матеріал
  Місія ОБСЄ: Важке озброєння "ДНР" охороняють десантники з Оренбургу