5.ua

"Опора": Робота міськвиборчкому Дніпропетровська стала критичною точкою

Необхідне термінове втручання Центральної виборчої комісії у конфлікт всередині міськвиборчкому.

"Проблема Дніпропетровської області і Запорізької в тому, що там протистояння відбувається не тільки в межах виборчого процесу, але й у межах певної реструктуризації регіональних впливів", - заявив аналітик "Опори" Олександр Клюжев в ефірі "5 каналу" сьогодні, 15 листопада.

З його слів, існує ризик надмірної політизації роботи членів виборчої комісії

"Достатньо критичною точкою стала робота Дніпропетровської міської виборчої комісії. Ще вчора ТВК приймала зверхня до ЦВК щодо дострокового припинення повноважень голови комісії. Це звернення поступило до Центральної виборчої комісії. Фактично Дніпропетровська міська виборча комісія розділилася на два табори, більшість засідає окремо, голова, секретар комісії та інші члени засідають окремо. І тут необхідне термінове втручання Центральної виборчої комісії в межах законодавства для того, щоб розв’язати цей конфлікт", - сказав аналітик. 

Нагадаємо, за даними дніпропетровського відділення ГО "Опора", що були надані "5 каналу", станом на 12 годину кількість виборців, які прийшли на дільниці у Дніпропетровську, була вищою в порівнянні з першим туром голосування. Вона склала 18%, тоді як 25 жовтня цей показник становив 17,3%.

Попередній матеріал
Геращенко: Наші громадяни не вірять у своє право обирати владу
Наступний матеріал
Вибори в Києві: за даними екзит-полу лідирує Кличко