chas.cv.ua

"Опора": На Луганщині спалили автомобіль голови ТВК

  Очільниця комісії розповіла про інцидент спостерігачам, але чомусь відмовилась давати свідчення міліції.

  В Лисичанську вночі 25 жовтня підпалили особистий автомобіль голови Лисичанської ТВК Наталії Кравченко, повідомляє громадянська мережа "Опора".

  Очільниця комісії, висунута від партії "Опозиційний блок", повідомила спостерігачів "Опори", що це сталося вночі і, на її думку, цей випадок має ціллю зірвати день голосування в місті. Вона розповіла: "На мене чиниться тиск з боку політичних сил-опонентів, і таким чином мене намагаються залякати, щоб зірвати виборчий процес. Я усю ніч не спала. Мені дуже важко психологічно та фізично працювати. Але я зроблю все, що від мене залежить, щоб ці вибори в місті Лисичанськ відбулися".

  Інцидент уже прокоментувала голова прес-служби УМВС України в Луганській області Тетяна Погукай. Вона повідомила, що факт підпалу автомобіля зафіксовано, правоохоронці виїхали на місце події. Зараз там тривають слідчі дії, буде відкрите кримінальне провадження. Речниця міліції однак зазначила, що голова територіальної виборчої комісії в Лисичанську відмовилась давати свідчення щодо даного інциденту.

  Сьогодні ж голова виборчкому Миколаєва прийшла на дільницю із сумкою грошей та порожніми конвертами.

  Попередній матеріал
  Місцеві вибори у Маріуполі скасовані - Донецька ОДА
  Наступний матеріал
  Президент проголосував: на вибори прийшов разом з дружиною