tsn.ua

"Опора": голосування в Красноармійську та Маріуполі відбувається в рамках закону

  Значних порушень упродовж перших чотирьох годин голосування активісти не зафіксували.

  У період з 08:00 до 12:00 голосування на чергових місцевих виборах у Красноармійську та Маріуполі Донецької області відбувалося в рамках Закону України "Про місцеві вибори" із дотриманням встановлених процедур. Як повідомляють у громадянській мережі "Опора", суттєвих порушень спостерігачі мережі та Донецької обласної організації "Комітет виборців України" не зафіксували.

  "Випадки порушення таємниці голосування зафіксовані лише на 1% виборчих дільниць Маріуполя і відсутні у Красноармійську.  У той же час на 1% виборчих дільниць Маріуполя зафіксовано спроби виборців сфотографувати свій бюлетень, що не дозволяється чинним законодавством. Жодного подібного інциденту у Красноармійську не зафіксовано", - мовиться у тексті.

  В організації зазначають, що 29 листопада таких порушень значно менше, ніж загалом по країні 25 жовтня та 15 листопада. До прикладу, 15 листопада, під час повторного голосування випадки порушення таємниці голосування були зафіксовані на 5% виборчих дільниць, а 25 жовтня 2015 року - на 4,3% виборчих дільниць.

  "У Маріуполі та Красноармійську не зафіксовано спроб видачі бюлетенів без перевірки паспорта громадянина України. Натомість в цілому по країні під час голосування 25 жовтня такі порушення були зафіксовані на понад 14% виборчих дільниць, а під час повторного голосування 15 листопада - на 0,4%", - додають в "Опорі".

  Як повідомляв 5.ua, поліція отримала перші звернення про можливі правопорушення під час виборів у Красноармійську та Маріуполі. Поліція вже відреагувала на повідомлення. Стосовно кожного з них проводиться розслідування.

  Нагадаємо, сьогодні, 29 листопада, у Маріуполі і Красноармійську Донецької області розпочалися місцеві вибори. Мешканці цих міст обиратимуть депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. Станом на 12 :00 явка виборців у Маріуполі і Красноармійську складає 15%.

  Попередній матеріал
  Бойовики збільшили кількість обстрілів, поранено одного військовослужбовця - Мотузяник
  Наступний матеріал
  Аваков: поліція затримає Фірташа після прибуття в Україну