фото ogo.ua

"Опора" фіксує нові порушення на виборах у Дніпропетровську

  "Опора" звітує про нові випадки порушень у другому турі на місцевих виборах у Дніпропетровську.

  За даними дніпропетровського відділення ГО "Опора", що були надані 5.ua, станом на 16 годину в місті зафіксовано низку порушень.

  Так, на дільниці № 121204 у Жовтневому районі міста намагались винести бюлетень: "Спостерігач від Громадянської мережі "Опора" швидко зреагував на ситуацію, зупинив порушника та склав акт. Представники поліції, які чергують на дільниці, викликали оперативну групу".

  Також було помічено фотографування бюлетенів. Ідеться про дільницю № 121430, вул. Братів Трофімових, 42, №121465, вул. Космонавта Волкова, № 121341 вул. Робоча, 75А і № 121145 вул. Казакевича, 7, № 121 120 вул. Мукаша Салакунова, 11.

  Крім того, спостерігач "Опори" помітив факт вкидання виборцем листівки-імітації бюлетеню на виборчій дільниці №121141 у Бабушкінському районі міста. У зв’язку з цим інцидентом голова комісії звернулася до правоохоронця, що був біля дільниці. Він відмовився зайти до приміщення, мотивуючи тим, що не має на це права. Тому порушника зупинити не вдалося, але його особа та місце проживання були встановлені.

  Утім згодом представник поліції вирішив викликати оперативну групу. "Вони прибули на дільницю та поїхали з’ясовувати обставини за адресою виборця. Порушника привезли назад. Він зізнався, що це була суто його ініціатива і віддав голові комісії свій чистий бюлетень", - зазначають в організації. 

  Попередній матеріал
  Два паризькі терористи мешкали в Брюсселі - AP
  Наступний матеріал
  "Опора": станом на 16:00 явка виборців склала 26,4%