5.ua

Охендовський: Окремі кандидати не отримали "щеплення" проти спокуси вплинути на результати виборів

Зі слів голови ЦВК, найбільше маніпуляцій на цьогорічних місцевих виборах було здійснено на фінальних стадіях підрахунку голосів.

Про це голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський заявив в інтерв’ю "5 каналу".

Він, зокрема, зауважив, що міжнародна спільнота дала позитивні відгуки щодо процесу проведення місцевих виборів в Україні: "Оцінки, які були надані в першу чергу міжнародним співтовариством, місіями зі спостереження за цими виборами, є дійсно достатньо високими".

Утім, зі слів Охендовського, деякі кандидати здійснювали маніпуляції із цифрами у процесі підрахунку голосів.

"Порушення, про які повідомляють зараз засоби масової інформації, на мій погляд, пов’язані із тим, що окремі кандидати так і не навчилися визнавати свої поразки на виборах і так і не отримали необхідного щеплення проти спокуси вплинути на результати народного волевиявлення шляхом маніпуляцій із цифрами протоколів дільничних виборчих комісій, підміняючи їх вже після дня голосування, у процесі встановлення підсумків або результатів голосування", - зазначив голова ЦВК.

Як писав 5.ua, генеральний директор Комітету виборців України Олексій Кошель вважає, що вибори в Україні відбулися чесно і відповідають високим демократичним стандартам. 

Інтерв'ю із Михайлом Охендовським дивіться сьогодні, 1 листопада, о 20.00 на "5 каналі" в програмі "Експертна тема".  Також інтерв’ю можна буде побачити на нашому сайті НАЖИВО.

Попередній матеріал
Російський літак A321 зруйнувався в повітрі – ЗМІ
Наступний матеріал
В Азербайджані завершилося голосування на парламентських виборах