ipress.ua

ОБСЄ: Особливий закон про місцеві вибори дозволить провести голосування в окремих районах Донбасу у відповідності до Мінських угод

  Бойовики підтвердили свої наміри відтермінувати проведення місцевих виборів на підконтрольних їм територіях. Контактна група взяла це до уваги.

  Про це заявив спеціальний представник ОБСЄ Мартін Сайдік у Мінську, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  Наступного разу Контактна група збереться 20 жовтня. Учасники ж підгрупи з питань безпеки обговорювали відведення важкого озброєння від лінії зіткнення, адже воно, попри домовленості, там залишається, зокрема неподалік Широкиного, що під Маріуполем на Донеччині.

  Крім того, приділили увагу розмінуванню територій Донбасу. Підгрупа з економічних питань найближчим часом зосередиться на відновленні комунікацій. А гуманітарна підгрупа вкотре зупинилася на питанні звільнення заручників і, за словами Сайдіка, прогрес у цьому також є.

  "Робоча група з політичних питань зараз зосередиться на опрацюванні особливого закону про місцеві вибори відповідно до результатів зустрічі, яка відбулася 2 жовтня в Парижі. Наявність такого закону дала б можливість провести вибори в окремих районах Донецької та Луганської областей в повній відповідності з Мінськими домовленостями", - зазначив Сайдік.

  Нагадаємо, бойовики заявили про намір відтермінувати проведення місцевих виборів на підконтрольних їм територіях на Донбасі. Такий крок привітали у Євросоюзі та США.

  Попередній матеріал
  Український чемпіон світу з боксу за версією WBC Постол повернувся з США
  Наступний матеріал
  У Білому домі незадоволені діями Росії у Сирії