osce.org

ОБСЄ оголосила набір співробітників місії спостереження за виборами в Україні

  Організація з безпеки і співробітництва в Європі готується розгорнути місію зі спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року.

  Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини (ODIHR) на сайті організації повідомило про те, що місія буде працювати на підставі офіційного запрошення, відповідно до мандату ОБСЄ та на основі висновків місії з оцінки потреб, проведеної 5-7 серпня 2015 року. Організація також опублікувала список вакансій асистентів/перекладачів та водіїв в усіх обласних центрах, в тому числі в Луганську та Донецьку.

  5 вересня в Україні розпочалася передвиборча кампанія. Місцеві вибори в Україні 25 жовтня проводитимуться за пропорційною системою з відкритими партійними списками.

  Уперше вибори відбуватимуться в об'єднаних територіальних громадах. 4 вересня закон щодо участі об'єднаних територіальних громад у виборах був ухвалений Верховною Радою і підписаний Президентом України Петром Порошенком.

  На тимчасово окупованих територіях Криму, Донецької та Луганської областей вибори проводитися не будуть. Також вони не відбудуться в 91 населеному пункті Донецької та 31 Луганської областей на підконтрольній України території, оскільки в них неможливо забезпечити безпеку виборців і членів виборчих комісій. Перелік таких населених пунктів затвердила Центральна виборча комісія на підставі подань голів Донецької та Луганської обласних військово-цивільних адміністрацій.

  Попередній матеріал
  У жеребкуванні на місця у ТВК брали участь 92 політичні партії
  Наступний матеріал
  Таран: змагання партій за місця у ТВК свідчить про зацікавленість олігархічних сил лише окремими регіонами