5 канал

Обговорення спецзакону про особливості проведення виборів на Донбасі має розпочатися лише після зачистки окупованих територій - нардеп

На думку народного депутата від "Народного фронту" Ігора Лапіна, немає необхідності прийняття спеціального закону про особливі умови проведення виборів на Донбасі.

Про це він заявив в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня". 

"Якщо говорити конкретно з приводу цього спеціального закону, я не бачу взагалі необхідності прийняття якогось спеціального закону для якоїсь спеціальної території - це моя особиста думка, тому що в нас є законодавство України. І головна мета, яка була озвучена на Мінських угодах, (вибори на Донбасі мають відбутися - 5.ua) згідно законів України, не говорили що згідно тих, які можливо будуть прийняті", - зазначив Лапін.

Нардеп додав: "Якщо говорити загалом про можливість чи неможливість виборів на окупованих територіях, я вважаю, що вони є неможливі, і на жаль, найближчим часом вони не відбудуться".

За його словами, обговорення спеціального закону про особливості проведення виборів на Донбасі не виключено, але має проводитися після повної зачистки окупованих територій.

"Якщо російські окупаційні війська вийдуть, це не означає, що терористи (російські найманці - 5.ua) також складуть зброю. Вони загнані в куток і до останнього будуть воювати, тому що Росії вони не потрібні, і в Україну вони здаватися, я думаю, не дуже прийдуть", - наголосив Лапін.

Нагадаємо, як заявив в ефірі "5 каналу" політтехнолог Тарас Березовець, перенесення псевдовиборів означає, що їх не буде взагалі.

Попередній матеріал
Нацгвардійців, які підірвалися на розтяжці на Донеччині, доправили до дніпропетровської лікарні
Наступний матеріал
У Запоріжжі вартові вбили в’язня, який намагався втекти