Фото прес-служби СБУ

Напередодні виборів до України намагалися потрапити диверсійні групи з території Росії, Молдови та Білорусі - МВС

  На територію України напередодні місцевих виборів 25-го жовтня намагалися потрапити диверсійні групи з Росії, Молдови та Білорусі.

  Про це у понеділок на засіданні колегії МВС заявив радник міністра внутрішніх справ Іван Стойко. У відомстві повідомили про готовність забезпечити безпечний процес волевиявлення українців наступної неділі.

  Як зазначалося, у день виборів громадський порядок по всій Україні охоронятимуть понад 100 тисяч правоохоронців. На випадок надзвичайної ситуації створено спеціальний резерв кількістю 9 тисяч силовиків.

  До МВС уже надійшло понад 2 тисячі звернень про порушення виборчого законодавства. Потенційно гарячими точками правоохоронці назвали кілька міст. Серед них Черкаси, Дніпропетровськ, Запоріжжя, а також Маріуполь. Як зауважив присутній на зібранні голова українського уряду та представники громадських організацій, вибори у місті, максимально наближеному до лінії зіткнення, продемонструють готовність України до плебісциту на поки що непідконтрольній території Донбасу.

  Попередній матеріал
  Червоний Хрест доправив ще 195 тонн продуктів на Донбас
  Наступний матеріал
  Активіст блокади Криму: Ми розглядаємо електроенергію як товар, і тому проти її постачання окупантам