5.ua

На виборах міського голови Києва лідирує Віталій Кличко – екзит-пол

  Його підтримали трохи більше 41% тих, про прийшов на дільниці.

  Такі результати екзит-полу оприлюднили у штабі Блоку Петра Порошенка "Солідарність".

  Якщо ці результати підтвердяться і Кличко не матиме більше 50%, призначать другий тур виборів, якій відбудеться 15 листопада. Хто буде опонентом Кличка, натепер невідомо. За даними штабу БПП "Солідарність", найближчими конкурентами чинного міського голови є Володимир Бондаренко та Сергій Гусовський, у них приблизно однакова підтримка серед містян, хто із них пройде до другого туру стане відомо згодом, коли ЦВК оголосить офіційні підрахунки.

  А до міської ради столиці, за даними екзит-полу, проходять партії "Блок Петра Порошенка" "Солідарність", "Батьківщина", "Самопоміч", "Свобода" та "Єдність". Вони подолали 5% бар'єр.

  "Це говорить про те, що блок Петра Порошенка "Солідарність" утримує впевнено лідерство у центральній частині України. У більшості регіонів, де лідирують так чи інакше історично інші політичні сили, ми впевнено займаємо друге місце. Це дозволить стати нашій політичній силі основою демократичної коаліції у раді будь-якого рівня", - повідомив голова виборчого штабу партії БПП "Солідарність" Ігор Кононенко.

  "40% теж не поганий результат. Я готовий боротись далі, щоб реалізувати ті зміни, які ми вже розпочали", - сказав міський голова Києва Віталій Кличко.

  Нагадаємо, у мережі оприлюднили результати екзит-полу "Соціальний моніторинг" на замовлення Комітету виборців України. За результатами екзит-полу на виборах міського голови столиці 40,4% голосів набрав нинішній чільник Києва, кандидат від партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність".

  Попередній матеріал
  ЦВК оприлюднила підсумкові дані щодо явки виборців - 46,62%
  Наступний матеріал
  Свєтіков: У Лисичанську, Рубіжному та Сєвєродонецьку вибори відбулися