виборча комісія Кривого Рогу
5.ua

На ранковій сесії Вілкула оголосили міським головою Кривого Рогу

  Юрія Вілкула, кандидата від "Опозиційного блоку", під оплески оголосили мером Кривого Рогу.

  Це відбулось на ранковій сесії Криворізької міської ради. Вілкулу вручили посвідчення міського голови і одразу закрили сесію.

  Міська виборча комісія Кривого Рогу сьогодні на світанку прийняла рішення зареєструвати Вілкула переможцем виборів. Водночас, досі не розглянуті усі скарги його конкурента на цих перегонах - висуванця від партії "Самопоміч" Юрія Милобога.

  Останній впевнений: у нього вкрали чотири тисячі голосів і загалом вибори в Кривому Розі фальсифікують на користь "Опоблоку". Усю ніч комісія намагалася розглядати скарги його опонента - Юрія Милобога. Розглянули 22, але задовольнили тільки одну - про перерахунок голосів на одній із дільниць Кривого Рогу. І своє засідання перенесли на завтра.

  Починали роботу члени міської комісії під вигуки: "Вілкул геть!", "Ганьба!" Так люди обурювалися проти махлювання на виборах. Кілька сотень активістів пікетували міськвиборчком, протестували гучно, зчинилася штовханина. Розійшлися вночі, але сьогодні планують знову збиратися і виходити на вулиці.

  "Задовольнили тільки одну - про перерахунок голосів на одній дільниці Інгулецького району. Всі інші скарги, зважаючи, що інформація не підтвердилася і були оформлені з порушеннями, вони розглянуті по порядку і прийняті без задоволення. Комісія прийняла рішення про реєстрацію міського голови міста Кривого Рога Вілкула Юрія Григоровича", - повідомив голова міської виборчої комісії Кривого Рогу Павло Гівель.

  Попередній матеріал
  У бойовиків немає достатніх сил для широкомасштабного наступу – Лисенко
  Наступний матеріал
  Ірина Гордійчук: Минулого року Україна цілком могла отримати "Оскар"