tsn.ua

На Полтавщині міліція перевіряє інформацію про фальсифікацію бюлетенів

  У місті Лубни Полтавської області правоохоронці перевіряють інформацію щодо фальсифікації виборчих бюлетенів. Водночас активісти повідомляють про помилки у бюлетенях, які міська виборча комісія вирішила виправляти "від руки".

  Як повідомили у прес-службі обласного управління МВС, 24 жовтня до чергової частини Лубенського міськвідділу міліції звернувся 32-річний мешканець Лубен, повідомивши, що один із місцевих комерційних комбінатів виготовив виборчі бюлетені для міської виборчої комісії міста Лубни, які мають ознаки фальсифікації.

  За цим фактом міліція проводить перевірку. Загалом же, зазначають у прес-службі, всі бюлетені перебувають на територіальних виборчих комісіях під охороною працівників міліції.

  Разом із тим, як громадська мережа ОПОРА повідомляє, що в Лубенській міській виборчій комісії провели засідання щодо термінової заміни бюлетеней у зв'язку з трьома помилками. На шапці у бюлетені замість "Чергові вибори" написано лише "вибори". Замість Лубенської міської ради надруковано Лубенської районної ради.

  Також помилка виявлена і у списку кандидатів на посаду міського голови. Одруківку допустили у даті народження чинного міського голови Олександра Грицаєнко. Замість потрібної дати – 1960 рік, надрукували 1969.

  Бюлетені у Лубенській міській виборчій комісії виготовляв фізична особа-підприємець. Член ТВК Дехтяревський Олександр повідомив, що рішення щодо виготовлення бюлетеней голова комісії приймала одноосібно.

  У міській виборчій комісії прийняли рішення у бюлетенях, де написано "районна" рада, виправити на "міську" власноручно ручкою та завірити печаткою. Голова комісія запевнила всіх, що комісія звернулася з проблемою до ЦВК, та їм відповіли вирішувати проблему на "своєму рівні".

  За даними Державного реєстру виборців у місті Лубни 40270 виборців.

  Попередній матеріал
  В Україні завтра місцями дощі: в деяких регіонах до +15
  Наступний матеріал
  У день виборів КПП у зоні АТО працюватимуть у штатному режимі - Держприкордонслужба