Factbook / КОМІТЕТ ВИБОРЦІВ УКРАЇНИ

На одній дільниці у Красноармійську голосування визнали недійсним – КВУ

  У Красноармійську Донецької області на дільниці, де були розбіжності у кількості виборців і бюлетенів, голосування визнали недійсним.

  Про це повідомляють спостерігачі Донецької обласної організації ВГО "Комітет виборців України", передає "Інтерфакс-Україна".

  Спостерігачі пояснюють, що там кількість бюлетенів не збіглася із кількістю виборців. А саме ДВК мікрорайону Шахтарський не дорахувалася бюлетенів для голосування за кандидатів на посаду міського голови.

  "Сьогодні, 30 листопада, ДВК №141088 (мікрорайон Шахтарський, школа №9) своєю постановою визнала голосування на дільниці недійсним. Члени комісії не змогли достовірно встановити результати волевиявлення виборців через зникнення 329 бюлетенів для голосування за кандидатів на посаду міського голови і 343 бюлетені для голосування за кандидатів у депутати міськради", - йдеться у повідомленні

  Нагадаємо, 29 листопада у Красноармійську відбулися вибори. Голосування відбувалося на 37 виборчих дільницях. За попередніми даними Центрвиборчкому, понад 22 тис. людей отримали виборчі бюлетені.

  Попередній матеріал
  Від сьогодні Казахстан став членом Світової організації торгівлі
  Наступний матеріал
  Сьогодні суд у справі Надії Савченко розпочався з перерви