np.pl.ua

На Київщині міліція затримала чотирьох осіб за спроби підкупу виборців

  В місті Вишневе під Києвом міліція затримала чотирьох людей за спробу підкупити виборців, щоб вони проголосували за певного кандидата на посаду міського голови.

  Як повідомляє громадянська мережа "Опора", міліція відмовилася називати прізвище кандидата, за якого здійснювався підкуп, однак у прес-службі МВС у Київській області повідомили, що ці люди мали при собі 8 тис. грн і списки виборців, яким вони вже видали гроші та яким збиралися. За цим фактом триває слідство.

  В опорі застерігають, що Кримінальним Кодексом України, в частині 1, статті 160 сказано, що пропозиції, обіцянки або одержання виборцем, учасником референдуму для себе чи третьої особи неправомірної вигоди за вчинення чи не вчинення будь-яких дій, пов'язаних з безпосередньою реалізацією ним свого виборчого права або права голосу (відмова від участі в голосуванні, голосування на виборчій дільниці (дільниці референдуму) більше одного разу, голосування за окремого кандидата на виборах або відмова від такого голосування, передання виборчого бюлетеня (бюлетеня для голосування на референдумі) іншій особі), незалежно від фактичного волевиявлення особи та результатів голосування - караються штрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на той самий строк.

  Нагадаємо, сьогодні, 25 жовтня, у Печерському районі Києва одна з політсил дарувала виборцям квіти

  Попередній матеріал
  КВУ: На Чернігівщині виборцям роздають заповнені бюлетені (відео)
  Наступний матеріал
  День на Донбасі минув без обстрілів – штаб АТО