5.ua

На Донеччині проголосувало 37,36% виборців - Жебрівський

  За даними голови обласної ВЦА, приблизно такий результат Донеччина демонструвала до епохи масових вкидань бюлетенів і підвезень виборців-"гастролерів".

  Свої підсумки сьогоднішнього виборчого дня голова Донецької ОДА і обласної ВЦА Павло Жебрівський оприлюднив на своїй сторінці у Facebook. "Отже, голосування на виборах до органів місцевого самоврядування на Донеччині завершено. Явка виборців склала 37,36%. Зауважу, що приблизно такий результат область демонструвала до епохи масових вкидань бюлетенів і підвезень виборців-"гастролерів" – написав посадовець.

  Ситуацію з порушеннями законодавства Павло Жебрівський охарактеризував так: "Грубих порушень, які могли би вплинути на результат волевиявлення, ні правоохоронцями, ні спостерігачами сьогодні не зафіксовано. Питання по Маріуполю та Красноармійську, сподіваюсь, буде вирішене найближчим часом у законному руслі. В цьому я як керівник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації зацікавлений якнайбільше".

  Нагадаємо, сьогодні Петро Порошенко закликав призначити нову дату зірваних виборів у Маріуполі до кінця року. У свою чергу, голова ВРУ пообіцяв призначити дати виборів у Маріуполі і Красноармійську "максимально швидко".

  Попередній матеріал
  Президент закликав до створення проукраїнських коаліцій у місцевих радах
  Наступний матеріал
  Мером Мукачевого стане син Віктора Балоги – екзит-пол
  Теги: