фото Facebook / В'ячеслав Аброськін

На Донеччині посилили режим охорони і проводять контрдиверсійні заходи

Населені пункти області патрулюють 3 тисячі правоохоронців.

Про посилення заходів із дотримання безпеки повідомив голова обласного управління міліції В’ячеслав Аброськін. На свій сторінці у Facebook міліціонер написав: "На території області проходять контрдиверсійні заходи. Посилено патрулювання вулиць населених пунктів Донеччини. 3000 правоохоронців продовжують цілодобово забезпечувати охорону громадського порядку".

В’ячеслав Аброськін також повідомив, що у 16 містах і районах області вже взяті під охорону приміщення, де зберігаються виборчі бюлетені. За добу до дня голосування міліція зареєструвала 197 звернень, пов'язаних з порушенням виборчого законодавства.

/
/
/
/
/

Окрім офіційної інформації, міліціонер саркастично зазначив: "Сьогодні останній день агітації, враховуючи хід виборчого процесу в області, особливо в Маріуполі, ще чекаю до 24.00 " заяв, які викривають міліціонерів" від кандидатів. Заради підтримки та голосів, як виявилося, можна піти на багато що. Адже ще Бісмарк сказав, що "ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і до виборів".

Нагадаємо, сьогодні 5.ua повідомляв, що на Донеччині СБУ викрила схованки з танковими снарядами та гранатометами.

Попередній матеріал
На Волині повісився голова сільського виборчкому
Наступний матеріал
Марушевська розповіла, хто працюватиме на новій Одеській митниці