5 канал

На Донбасі відбулася драматична зміна ставлення населення до національної ідентичності - Гарань

За даними соціологічних опитувань, на Сході України відбулася драматична зміна ставлення населення до національної ідентичності.

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" сказав науковий директор Фонду "Демократичні ініціативи" ім.Ілька Кучеріва Олексій Гарань.

"Є дані соціологічних опитувань, і вони показують насправді, що в Донбасі відбулася драматична зміна у ставленні до ідентичності. Тобто опитування, які проводилися в найбільших містах Донбасу, включно з Маріуполем, показало, що вперше на перше місце виходить ідентичність громадян України. А регіональна ідентичність пішла на другий план", - зазначив він.

Гарань додав: "Насправді, жити під "ДНР"/ "ЛНР" хотіли б 2% усіх опитаних, але оця драматична зміна ідентичності на користь України, вона, на жаль, не трансформувалася в підтримку партій, які ми називаємо умовно демократичними, а люди пішли підтримувати усталені для них структури. А це "Опозиційний блок".

Нагадаємо, на думку директора соціологічної служби "Рейтинг" Олексія Антиповича, якби вибори в Маріуполі відбулися вчасно, то показник "Опозиційного блоку" був би нижчим.

Попередній матеріал
Окупанти стріляють навіть за присутності ОБСЄ – Міноборони оприлюднило нове відео з Пісків
Наступний матеріал
У Києві на хабарі у $150 тис. спіймали працівника прокуратури та екс-прокурора цього району