5.ua

На Черкащині та Сумщині виборчі дільниці відкрилися із запізненням

  На Черкащині 20% дільниць відкрилися із запізненням, на Сумщині - 19 дільниць. Вчасно і без значних порушень розпочалися місцеві вибори на Одещині.

  На Черкащині 20% дільниць відкрилися із запізненням. Таку інформацію оприлюднили в комітеті виборців України. Переважно така ситуація фіксувалася у Черкасах. На одній із дільниць робота затрималася на дві години. Причина - бюлетені сюди завезли лише напередодні ввечері, і члени виборчої комісії не встигли вчасно завершити їх маркування. Зараз усі дільниці у місті та області працюють. За перебігом голосування стежать громадські спостерігачі, а також 24 представники ОБСЄ.

  19 дільниць також із запізненням відкрилися на Сумщині . Про це на брифінгу повідомив заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Олег Сухонос. 15 ДВК у Сумах не розпочали роботу вчасно, бо не було кабінок для голосування. Громадянський рух "ОПОРА" повідомляє, що деякі ДВК Сумщини голосування розпочали із півторагодинним запізненням, оскільки на дільниці дерев'яні дошки для кабінок привезли лише після 8:00. Люди, які прийшли голосувати, обурилися. Мовляв, через збій роботи ДВК змушені чекати або повертатися додому. Всього в Сумській області зареєстровані понад 900 тис. виборців.

  У селищі Затока перед відкриттям пунктів для голосування невідомі повідомили про мінування будівлі. Утім інформація виявилася фейковою, тож дільницю все ж таки відкрили. Протягом першої години на виборчі дільниці самої Одеси прийшли щонайменше 20 тис. містян. Загалом там очікують на 700 тисяч. А в Одеській області мають зробити свій вибір півтора мільйона людей. Саме стільки надрукували бюлетенів. Свої голоси вже віддали міський голова Одеси та радник голови облдержадміністрації.

  Попередній матеріал
  Внаслідок нічних атак бойовиків поранені українські військовослужбовці - речник АТО
  Наступний матеріал
  Місцеві вибори у Маріуполі скасовані - Донецька ОДА