polittech.org

Моніторинг місцевих виборів в Україні будуть проводити понад 350 спостерігачів місії ENEMO

  50 довгострокових і більше 300 короткострокових спостерігачів Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами (ENEMO) здійснюватимуть моніторинг за місцевими виборами в Україні.

  Про це повідомив голова місії ENEMO Златко Вуйовіч на прес-конференції в четвер у Києві, передає агентство "Інтерфакс-Україна".

  "У місії працюють 50 довгострокових і більше 300 короткострокових спостерігачів по всій території України, які спостерігатимуть за виборами", - зазначив Вуйовіч. 

  Він повідомив, що місія працюватиме відповідно до міжнародних стандартів і оцінить виборчий процес щодо відповідності міжнародним стандартам проведення демократичних виборів, національної законодавчої бази та зобов'язанням ОБСЄ. Спостерігачі вже почали свою роботу в Україні з 1 жовтня.

  Вуйовіч зазначив, що на Донбасі їхніх спостерігачів не буде, проте за ситуацією в цьому регіоні зможуть спостерігати представники місії в сусідніх областях, наприклад, у Запорізькій. Місія ENEMO планує зробити заяву за результатами спостереження наступного дня після виборів, а остаточний звіт буде оприлюднений до кінця грудня 2015 року.

  Нагадаємо, 6 жовтня у ЦВК розповіли про головні умови для виборів на окремих районах Донбасу.

  Попередній матеріал
  Мінфін: Ведуться переговори щодо реструктуризації боргів Києва
  Наступний матеріал
  У Станиці Луганській дві жінки підірвалися на вибухівці