tsn.ua

Місцеві вибори: у Чернігові, Краматорську, Сєвєродонецьку та Житомирі буде другий тур

  ЦВК продовжує оприлюднювати результати місцевих виборів.

  Так другий тур виборів мера відбудеться у Чернігові - до нього вийшли представник партії "Наш край" Олександр Соколов та член  "Блоку Петра Порошенка "Солідарність" Владислав Атрошенко.

  У Краматорську на Донеччині міського голову також обиратимуть у другому турі, оголосила тамтешня виборча комісія. За чільника міста позмагаються чинний заступник мера Андрій Панков та народний депутата Максим Єфімов. Перший отримав - 46,26% голосів, другий -  31,32%.

  Бути переголосуванню й у Сєвєродонецьку на Луганщині. Такі дані оприлюднила ЦВК. У другий тур виборів вийшли діючий міський голова  Валентин Казаков, який набрав 26,4% голосів виборців, та колишній чільник міста, директор Сєвєродонецької ТЕЦ Володимир Грицишин. За нього проголосували 23,1% місцевих.

  Другий тур виборів не оминув й Житомир. У ТВК повідомили, що за крісло міського голови поборються кандидат від БПП Сергій Сухомлин, в нього понад 26 відсотків голосів, та нинішня виконувач обов’язків міського голови Любов Цимбалюк з "Батьківщини" - в неї в першому турі понад 24 проценти.

  У ВІННИЦІ, ПОЛТАВІ, СУМАХ ТА ЛУЦЬКУ БУДЕ ДРУГИЙ ТУР МІСЦЕВИХ ВИБОРІВ

  У КИЄВІ ДРУГИЙ ТУР ВИБОРІВ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВІДБУДЕТЬСЯ 15 ЛИСТОПАДА - МВК

  ВИБОРИ В ПАВЛОГРАДІ ВІДБУДУТЬСЯ 15 ЛИСТОПАДА – МАГЕРА

  Попередній матеріал
  Канадські лікарі пройшли конкурс, щоб приїхати до України і лікувати поранених в АТО
  Наступний матеріал
  Росія відволікає увагу від України своїми діями у Сирії і продовжує відправляти війська на Донбас – НАТО